Açık Parfüm ANATOMY PERFUMUM Demektir, açık parfüm, açık parfum, acik parfum, açık parfüm bayiliği, bayim olur musun, işyeri açmak, iş kurmak, para kazanmak, parfüm, parfüm satmak, dp, franchising, parfüm, athena parfüm, athena parfüm, acik parfum, açık parfumum, açık parfüm bayilik, açık parfüm bayilik şartları, az sermayeyle iş kurma, açık parfüm bayilikleri, açık parfüm firmaları, açık parfüm fiyatları, açık parfüm işi, açık parfüm markaları, açık parfüm markası, açık parfüm satan, açık parfüm satış, açık parfüm shop, açık parfüm toptan, açık parfüm toptancıları, açık parfüm çeşitleri, açık parfümler, açık parfümleri, bargello açık parfüm, bargello bayilik, parfüm bayilik fiyatları, parfüm bayiliği, yeni bir iş kurmak istiyorum

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


www.anatomyperfumum.com Anatomy perfumum Duygun Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. ait bir web sitesidir.
www.anatomyperfumum.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bazı bilgileri kullanıcılardan istemektedir. Bu bilgiler ( ad, soyad, cinsiyet, eposta, şehir, v.b. ) ileride yapılacak kampanya, promosyon gibi çalışmalarda kullanılmak üzere www.anatomyperfumum.com tarafından 3. Kişiler ile paylaşılmaksızın saklanmaktadır.

www.anatomyperfumum.com Resmi kurumların talepleri doğrultusunda bilgileri paylaşmaktadır.

www.anatomyperfumum.com  site ziyareti sırasında kullanıcıların takibatını alışveriş öngörüsü oluşturmak ve ileride işletmeler için deneyim sunmak için kullanma hakkını saklı tutmaktadır.

Kullanıcının sisteme girdiği bütün bilgileri sadece kendi girebilmekte ve kendisi görebilmektedir. Ödeme sayfasında kullanıcı tarafından verilen kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kaydı sistem ve sunucularımızda saklanmamaktadır. Ödeme işlemleri banka ile kullanılan bilgisayarınız arasında geçmektedir. Bu siteden toplanan bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.

Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir. Değişikliklere bağlı olarak yapılan düzeltmeler sitemizin ana sayfasında kullanıcılarımıza, e-posta gönderimiyle duyurulabilir. Sitemizi kullanmaya devam ederek gizlilik politikasındaki değişiklikleri kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Her türlü soru ve şikayetleriniz için iletisim@anatomyperfumum.com adresine mail atarak ya da sitede bulunan telefon numaralarından müşteri destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Yukarıda ki gizlilik sözleşmesinin maddelerini siteye giriş yapan her kullanıcı kabul etmiş sayılır.

 

açık parfüm, versiyon parfüm,  jenerik parfüm