ANATOMY PERFUMUM

HAKKIMIZDA

Anatomy perfumum markası müşterilerine sağlıklı ve naturel ürünler sunmak amacıyla  DUYGUN KOZMETİK SAN.VE.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından sektörün ihtiyacı doğrultusunda kurulmuş ve  kuruluşundan bugüne kadar hammadde, teknolojik altyapı, kimyasal analiz ve iş gücü bakımından sürekli kendisini yenilemiş ve müşteri memnuniyetini kuruluş felsefesi olarak kendine ilke edinmiştir.

Ürün kalitesini bozmadan ürün çeşitliliğini geliştirerek müşterilerimiz ile oluşturduğumuz olumlu ilişkiyi dahada ilerletmek ve yeni müşterilerimizede aynı çizgi ve duruş doğrultusunda hem Anatomy perfumum markası hemde diğer markalarıyla gelişmiş olanak ve üretim faliyetleriyle hizmet etmektir. Anatomy perfumum; sektöründe girişimci, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde devamlı kılmak amacıyla gerek teknolojik altyapı,hammadde gerekse personel bakımından birgün değil, hergün sektörün bir adım ilerisinde olmayı hedeflemektedir.

Fua Perfume; çalışanları, sektöründe kalite çıtasını yükseltmeye ve eğitimlere katılarak kendilerini geliştirmeye ve sektörle ilgili bilgilerini paylaşarak kuruluşumuzu sektöründe iç ve dış piyasada tanınmış bir firma olmasını kendilerine misyon edinmişlerdir.

Yukarda belirtilen misyon ve vizyona sahip olarak, belirtilen hedeflere ulaşmak üzere öngörülen stratejileri aşağıdaki kalite politikasına sadık kalarak uygulayacaktır: Çalışanlarının ve müşterilerinin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılayan ve bu amaçla ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yerine getiren bir kurum olarak; * Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, üstün teknolojik özelliklere sahip ekipman ve standart üstü kalitede personelle, maliyet- performans açısından etkin ve özgün ürünler ve hizmetler sunmayı, * Yüksek güvenilirlik kriterleriyle uyumlu sistemler tasarlayıp, oluşturmayı, * Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve değişime açık bir ortam yaratmayı, * Müşterilerinin memnuniyetini arttırmayı, müşteri tatminini sağlayarak bunu sürekli kılmayı, * Süreç odaklı yönetim anlayışını benimseyerek kozmetik alanında verimliliği sağlamayı, * Topluma ve çevreye saygılı olmayı, Tüm faaliyet ve süreçlerinde sürekli iyileşme ve gelişmeyi ilke edinmiştir.

Belirtilen kalite politikamızı kesintisiz uygulayabilmemize olanak sağlayacak ‘’Değerlerimiz’’:

* Yüksek çalışan motivasyonu,
* Etik değerlere bağlılık,
* Sonuç odaklı çalışmak,
* Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteye inanmak,
* İletişim ve işbirliği içinde bilgiyi paylaşmak,
* Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı işgücü birikimini kurumun temel varlığı kabul ederek, ‘’İnsan’’ faktörünü en önemli yatırım olarak algılama.
* Sürekli iyileştirmeyi, yaratıcılığı, yenilikçiliği, ileri görüşlülüğü ve müspet yönde değişimi esas almak.
* Olumlu ve yapıcı olmak.

açık parfüm, versiyon parfüm, jenerik parfüm