ANATOMY PERFUMUM

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

https://anatomyperfumum.com/ Duygun Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. ait bir web sitesidir.
https://anatomyperfumum.com/
müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bazı bilgileri kullanıcılardan istemektedir. Bu bilgiler ( ad, soyad, cinsiyet, eposta, şehir, v.b. ) ileride yapılacak kampanya, promosyon gibi çalışmalarda kullanılmak üzere https://anatomyperfumum.com tarafından 3. Kişiler ile paylaşılmaksızın saklanmaktadır.

https://anatomyperfumum.com Resmi kurumların talepleri doğrultusunda bilgileri paylaşmaktadır.

https://anatomyperfumum.com site ziyareti sırasında kullanıcıların takibatını alışveriş öngörüsü oluşturmak ve ileride işletmeler için deneyim sunmak için kullanma hakkını saklı tutmaktadır.

Kullanıcının sisteme girdiği bütün bilgileri sadece kendi girebilmekte ve kendisi görebilmektedir. Ödeme sayfasında kullanıcı tarafından verilen kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kaydı sistem ve sunucularımızda saklanmamaktadır. Ödeme işlemleri banka ile kullanılan bilgisayarınız arasında geçmektedir. Bu siteden toplanan bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.

Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir. Değişikliklere bağlı olarak yapılan düzeltmeler sitemizin ana sayfasında kullanıcılarımıza, e-posta gönderimiyle duyurulabilir. Sitemizi kullanmaya devam ederek gizlilik politikasındaki değişiklikleri kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Her türlü soru ve şikayetleriniz için iletisim@anatomyperfumum.com adresine mail atarak ya da sitede bulunan telefon numaralarından müşteri destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Yukarıda ki gizlilik sözleşmesinin maddelerini siteye giriş yapan her kullanıcı kabul etmiş sayılır.

açık parfüm, versiyon parfüm, jenerik parfüm